Cennik

O co chodzi?


Przy współpracy z firmą Costa Camper oferujemy nasze kampery w okresie zimowym do wynajęcia bezpośrednio w Hiszpanii z miejscowości Alicante.

Sezon w Hiszpanii trwa cały rok, nawet „zimą” kempingi i camper parki tętnią życiem i pełno tu kamperów. W Hiszpanii jest mnóstwo miejsc, gdzie można zatrzymać się na bezpieczny nocleg nawet za 5 Eur, nie brakuje również miejsc gdzie mobilne apartamenty zatrzymują sie „na dziko”, w grupie jest raźniej i bezpieczniej. Jakie są plusy takiego rozwiązania? Możliwość krótszego urlopu (odpada nam ok 6 dni na dojazd i powrót), niższy koszt wynajmu o ok. 500 – 600 Eur (nie musimy płacić za dodatkowe 6 dni potrzebne na dojazdy), tańszy koszt dostania się do Hiszpanii (nie musisz płacić za paliwo i drogie autostrady), tańszy koszt wynajmu za dobę (w sezonie wysokim w kraju za kampera płacimy ponad 100 Eur / dobę + dopłaty za wyposażenie opcjonalne. W Hiszpanii sezon trwa przez cały rok, a dla kamperów w zasadzie najlepszy termin to październik do końca maja, wtedy to właśnie do Hiszpanii zjeżdżają się kampery z całej Europy aby spędzić zimę w ciepłych warunkach,  za wynajem zapłacimy mniej niż 100 Eur / dobę, a w cenie otrzymamy wszystko co potrzebne, kompletnie wyposażonego kampera, a nawet rowery…).

 


Warunki najmu


Obsługą naszych kamperów w Hiszpanii kompleksowo zajmuje się firma Costa Camper, dlatego do zapoznania się z Ogólnymi Warunkami Najmu zapraszamy na stronę http://costacamper.pl/warunki

 


Oferta


Szczegóły oferty oraz cennik znajdziecie Państwo również na stronie Costa Camper pod poniższymi linkami:

Fiat Ducato Sunlight T65, 5-cio osobowy, rok produkcji 2016 -> http://costacamper.pl/kampery/sunlight/

Fiat Ducato Forster T699 VB, 6-cio osobowy, rok produkcji 2016 -> http://costacamper.pl/kampery/forster-t699-vb/

 


Rezerwacja


Rezerwacji prosimy dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu +48 666 200 529 lub online z wykorzystanie poniższych linków:

Sunlight -> http://costacamper.pl/booking-system/sunlight/

Forster -> http://costacamper.pl/booking-system/forster/

 


Aktualizacja treści tej podstrony: 17.11.2017.

Jeśli chcesz zarezerwować ten samochód to zadzwoń pod numer +48 692 673 074
lub wypełnij poniższy formularz.